pátek 22. března 2013

Murray´s pomády

Historie značky Murray´s sahá až do roku 1925. Toho roku začal Charles Daniel Murray (narozen roku 1885) produkovat své vlastní pomády v jeho barbershopu v Chicagu. Charles Murrayovi se dostalo pouze základního vzdělání a již jako mladík pracoval jako komorník a holič ve vlacích. Jelikož byl od svých zákazníků velmi vychvalován, zařídil si vlastní barbershop a začal produkovat pomádu, na kterou mu předala recept babička, ještě když byl dítě. Věřil, že vysoká kvalita přírodních produktů prodávaných za nízkou cenu uspokojí jeho zákazníky. A měl pravdu, jeho pomáda byla a je jednou z nejuznávanejších a tím pádem nejúspěšnější značkou produkující pomády na vlasy. Samozřejmě je řeč o Murray's Original Hair Dressing Pomade. Svou filozofií prodeje se vyšplhal mezi top jména světových kosmetických značek. 
Murray´s pomády nejsou určitě jen na klasické účesy pro muže, jak většina z nás značku bere, ale jsou určeny i pro nepoddajné silné vlasy, které mívají černoši, nebo pro ženy, které chtějí svoje retro účesy dokonale uhladit. Přesto nejpoužívanější účesy, pro které jsou tyto pomády použity jsou: pompadour, ducktail a quiff.


Během 2. světové války značka mírně upadla a roku 1959 ji koupil detroitský lékárník Harry Berlin. Pokračoval v tom, co Murray vybudovala a ve stejném duchu propagoval značku i nadále. Velkého boomu se značky v 70. letech, dále pak 90. a její oblíbenost stále stoupá. Nyní je Murray's Original Hair Dressing Pomade nejpoužívanější pomádou na celém světě a i my musíme uznat, že kelímků právě této originální a velmi těžké pomády prodáme měsíčně několik krabic a je naší nejprodávanější.


Murray´s je zkrátka velmi uznávaná značka a to především pro svou přírodní kvalitu, přijatelně nízkou cenu a příjemnou klasickou vůní. Díky možnosti vybrat si mezi několika druhy silnějších či slabších pomád je tato značka opravdu jedničkou. 
Pokud máte problém vybrat si konkrétní pomádu pro své vlasy a vytoužený účes, napište a můžeme vám, díky naší zkušeností se všemi prodávanými pomádami, poradit. Nebo můžete nakoupit více druhů najedou a kombinovat je, někdy vám pro specifický účes nestačí vlastnosti pouze jedné z nich. Každopádně klasické produkty na vlasy doporučujeme a jistě se je vyplatí používat spíše než nové chemické produkty na vlasy, které nesvědčí vašim vlasům a navíc se vám chemikálie v nich obsažené dlouhodobě vstřebávají do struktury vlasů a také do pokožky. Navíc při použití klasických pomád budete vonět jako opravdoví muži a ženy to určitě přiláká.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za komentář!!